IČ: 47353104  

Centrála Košice - Staré Mesto

Košice - Staré Mesto 04001
Hlavná 9
+421 915 954 856
www.diamond-school.sk/
info@diamond-school.sk
Poslať odkaz

Informácie o pobočke

Centrála Košice - Staré Mesto

Jazyková škola DIAMOND SCHOOL, s.r.o. sa intenzívne venuje výučbe angličtiny už viac ako 10 rokov, a preto je profesionálom na trhu. Má množstvo spokojných klientov, ktorých lektori naučili komunikovať, či už písomnou alebo ústnou formou, zrozumiteľne a jednoducho! Pozitívne ohlasy, požiadavky klientov a veľký úspech našej práce šli ruka v ruke so zriadením výučby aj iných svetových jazykov, ktoré Vám DIAMOND SCHOOL ponúka:

anglický jazyk,
francúzsky jazyk,
španielsky jazyk,
nemecký jazyk,
ruský jazyk.

Fotografie zo školy a z kurzov

Prečo si vybrať nás

Nesľubujeme nesplniteľné! Nenaučíme Vás jazyk štyrikrát rýchlejšie, ako Vám to sľubujú iné jazykové školy prostredníctvom výučby rôznych „zaručených“ metód. To, čo Vám sľubujeme, je kvalita, ktorú dosiahnete len spojením našich schopností s Vašou snahou a odhodlaním. Prístup, tempo a obtiažnosť prispôsobujeme schopnostiam a osobitostiam každého klienta. Naším cieľom nie je Vás uhnať, ale dokázať Vám efektivitu a priniesť želaný progres.

Podľa záujmu klienta vedie Diamond school svoje kurzy klasickými alebo alternatívnymi metódami. V praxi ide o kombináciu metód, ktorá závisí i od typu kurzu a úrovne.

Základná metóda výučby DIAMOND je založená na praktickom využívaní angličtiny a ostatných jazykov priamo na hodine, pričom lektor celý čas vedie, kontroluje a opravuje chyby v komunikácii, na základe čoho sa učíte rýchlo a bez námahy nové slovíčka i gramatické pravidlá. Čokoľvek nové sa naučíte, precvičujete si to priamo na hodine počas komunikácie. Plán výučby je vypracovaný tak, aby pokrýval všetky obsahové a výkonové štandardy Európskeho referenčného rámca pre jazyky (S.E.R.R.), v závislosti od jednotlivých úrovní. Nenásilnou formou získavate všeobecné i špecifické kompetencie, jazykové a komunikačné spôsobilosti.

Vybavenie školy

  • Audiovizuálne pomôcky
  • Prístup na internet pre študentov
  • Spoločenská miestnosť
  • Vlastné učebne
  • Wi-fi pripojenie

Ako a kedy sa zapísať do kurzu

Zápis

Telefonicky (+421 915 954 856) alebo na emailovú adresu: info@diamond-school.sk

150 kurzov
75 škôl