Jazykové kurzy nemčiny v Košiciach

Jazykové kurzy nemčiny v Košiciach
pre pokročilých (C1+C2)

Zoznam študentmi výborne hodnotených kurzov nemeckého jazyka vyučovaných v Košiciach - pre pokročilých (C1+C2). Tieto jazykové kurzy nemčiny vyučujú kvalitné jazykovky v Košiciach - prečítajte si recenzie, referencie a hodnotenia jazykových škôl v Košiciach od ich študentov a vyberte si jazykový kurz, ktorý vyučuje jazyková škola, ktorú odporúčajú jej študenti.

Nájdený 1 kurz
mapa škôl detailný výpis zoznam
15 30 50 75 100
Pripravíme vás na zloženie všeobecnej štátnej jazykovej skúšky – úroveň C1-C2. Zvládnete všetky tematické okruhy potrebné ku skúške. Připravíte se i na formální stránku zkoušky: Diktát, čítanie s porozumením, preklad do nemčiny, voľná téma.
Nemčina
210€ (interní), 245€ (externí poslucháči)
Výučba v dňoch
Po, Pi
Večerný
Výučba prebieha 2x týždenne.
sleva na Nemčina ŠJS všeobecná - prípravný kurz NJ na štátnu skúšku: Po + Pi
Datum zahájení Nemčina ŠJS všeobecná - prípravný kurz NJ na štátnu skúšku: Po + Pi (Nemčina, Košice)
Datum ukončení Nemčina ŠJS všeobecná - prípravný kurz NJ na štátnu skúšku: Po + Pi (Nemčina, Košice)
Délka jazykového kurzu Nemčina ŠJS všeobecná - prípravný kurz NJ na štátnu skúšku: Po + Pi (Nemčina, Košice)