Jazykový kurz Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer

Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer
 (kód: RJ základ R II/1)

Poskytujeme stabilizovaný systém výučby. Učitelia využívajú výhody e-learningu a najnovšiu techniku vrátane interaktívnej tabule. Máme akreditáciu vykonávať štátne jazykové skúšky. Celkový počet poslucháčov v školskom roku je okolo 600.
Ruština
130 EUR za 1 rok výučby
Výučba v dňoch
Ut
Večerný
Výučba prebieha 1x týždenne.
sleva na Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer
Datum zahájení Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer (Ruština, Košice)
Datum ukončení Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer (Ruština, Košice)
Délka jazykového kurzu Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer (Ruština, Košice)
ročný (2 semestre)
RJ
Jazykový kurz Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer: počet študentov
Cena jazykového kurzu ruštiny v Košiciach - Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer viac…
Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer - rozsah výučby jazykového kurzu v Košiciach Štátna jazyková škola - Hlavná Jazyková škola Košice, Hlavná 70h
ukončený Kdy začíná jazykový kurz Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer - Jazykový kurz Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer
jazyková učebnica: Raduga po-novomu 2
Raduga po-novomu 2
Rozvrh hodín
Ut 17:30 - 19:00
A0+ - Falošný začiatočník, A1 - Začiatočník

8.9.2020 (pred 1319 dňami)
Informujte sa, kedy bude tento kurz znova otvorený
Ukončenie:
29.6.2021
Večerný
ročný (2 semestre)
Do kurzov je možné pristúpiť aj počas školského roka.

70 h (1x2h)
Výučba prebieha 1x týždenne.
Výučba prebieha 1x týždenne v 90 minútových lekciach. Každý rok sa vyučuje 70 hodín.

130 EUR za 1 rok výučby
zápisné vo výške 15 Eur
Cena nezahŕňa:
učebnice a výukové materiály
Ďalšie nutné náklady po nástupe na výučbu:
učebnice
Platí sa vždy na jeden školský rok dopredu.

Rozvrh hodín

všetky týždne
deň
pondelok
utorok
streda
štvrtok
piatok
nedeľa

• Kurz má zaistenú nadväznosť na pokročilejšie kurzy. Naučíme vás cudzí jazyk od základov až po štátnu jazykovú skúšku.
  • Budete študovať v tradičnej jazykovej škole s 55 ročnou tradíciou.
  • Budete využívať naše skúsenosti aj moderné prístupy a výukové metódy.

Kurz je určený pre širokú verejnosť vo veku od 15 rokov.

Cieľom kurzu je dosiahnutie úrovne jazykovej spôsobilosti A1-A2.

Základný kurz – 2. ročník, s celkovým počtom vyučovacích hodín 70 je zameraný na osvojenie si základov jazyka a dosiahnutie úrovne jazykovej spôsobilosti A1-A2 podľa Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky (CEF)

Pozrite si Rozvrh výučby.

Program výučby 2. ročníka

Používaná literatúra: Raduga po novomu A2

Druhý ročník – časť 1
  • Opakovanie
  • Nákupy
  • Služby
  • V Moskve
  • V Sankt-Peterburgu
  • Slovensko
  • Opakovanie

• Veková skupina: Kurzy sú určené pre poslucháčov od 15 rokov, Najčastejšie navštevujú kurz dospelí od 18 do 55 rokov

A0+ - Falošný začiatočník, A1 - Začiatočník

Študent sa už s jazykom stretol, spravidla absolvoval už časť jazykového kurzu, ale jeho znalosti sú roztrieštené, nesúrodé alebo zabudnuté. Študent jazyk aktívne nepoužíva, často ale rozumie základným frázam.

Študent rozumie často používaným každodenným výrazom a základným frázam umožňujúcim uspokojovať základné životné potreby a vie také výrazy a frázy používať. Vie predstaviť seba a iných, vie sa pýtať na osobné údaje, ako napríklad kde niekto žije, koho pozná a čo vlastní, a vie na podobné otázky odpovedať. Dokáže sa jednoducho dohovoriť, pokiaľ človek, s ktorým hovorí, hovorí pomaly a zreteľne a je ochotný pomôcť.

Učebnice v jazykovom kurze Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer - Raduga po-novomu 2

Raduga po-novomu 2

Fraus
Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva • Vydané 2012 • ISBN 9788072383733

Inovovaný učebný súbor Raduga po-novomu je určený k výučbe ruštiny na stredných školách a prvé dva diely aj pre výučbu ruštiny ako druhého cudzieho jazyka na základných školách. Súbor učebníc Raduga po-novomu môžu využiť aj študenti vysokých škôl nefilologických odborov alebo v jazykových kurzoch.

Naša jazyková škola má oprávnenie vykonávať štátne jazykové skúšky. Poskytuje stabilizovaný systém výučby cudzích jazykov viac ako 50 rokov, ktorý dopĺňa modernými metódami.

• garancia kvality
  • profesionálni pedagógovia
  • výukový software
  • interaktívna tabuľa
  • jazykové laboratórium

• Multimediálne učebne
  • Prístup do knižnice školy
  • Prístup na internet pre študentov

Jazyková škola prijíma poslucháčov z radov širokej verejnosti zápisom pred začiatkom školského roka i počas školského roka.

Bližšie informácie o prijímaní poslucháčov.

Systém zliav

Poskytujeme zľavy pre študentov VŠ do veku 25 rokov.

Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer (kód: RJ základ R II/1). Pošlite mi prosím informácie o platbe a zápise do kurzu.

Dobrý deň, chcem si overiť, či je ešte voľné miesto v jazykovom kurze Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer (kód: RJ základ R II/1).

Dobrý deň, chcem sa informovať na kurz Základný kurz RJ pre verejnosť - začiatočníci: Ut večer (kód: RJ základ R II/1). Kontaktujte ma, prosím.