Ako si vybrať kurz

1. Na titulnej stránke napíšte do boxov mesto, kde chcete študovať, jazyk a prípadne typ jazykového kurzu, ktorý hľadáte.
  2. Keď kliknete na znak + v krúžku, môžte doplniť ďalšie požiadavky na jazykový kurz, ako napríklad pokročilosť, ktoré dni v týždni chcete do kurzu chodiť a podobne…
  3. Kliknite na jedno z tlačidiel „Hľadať jazykové školy“, „Hľadať jazykové kurzy“ alebo „Hľadať kurzy podľa lektora“. Pri hľadaní kurzov získate zoznam kurzov vyhovujúcich zadaniu vašich požiadaviek zoradených bez ohľadu na školu. Pri hľadaní škôl získate zoznam škôl, ktoré učia kurzy, ktoré vyhovujú vašej zadanej podmienke. Pri hľadaní podľa lektora sa vypíše od najlepšieho zoznam lektorov, ktorí vyučujú „vaše“ kurzy.
  4. Na poslednej záložke môžte podobne hľadať školu podľa hodnotení študentov.
  5. Výpis výsledkov môžte ďalej spresňovať ďalšími parametrami, aby ste našli kurz presne podľa vašich požiadaviek.
  6. Môžete tiež nastaviť formát výpisu jazykových kurzov, aby ste na prvých miestach mali najzaujímavej­šie kurzy.
  7. Ak si niektorý kurz vyberiete, kliknite naňho a zoznámte sa s lektormi, ktorí ho učia, a s učebnicami, ktoré sa budú v kurze používať.
  8. Keď vás kurz zaujme, rezervujte si miesto v kurze alebo si nechajte poslať podrobnejšie informácie o kurze. Nezabudnite si kliknutím overiť zaplnenie kurzu.
  9. Jazykový kurz si tiež môžte odložiť kliknutím na hviezdičku a neskôr sa k nemu vrátiť.

Časté otázky a odpovede

• Ako sa líši hľadanie kurzov a škôl?
    • Pokiaľ hľadáte kurzy podľa zadaných parametrov (jazyk, miesto výučby, pokročilosť), vyfiltrujú sa školy bez ohľadu na to, aká jazyková škola ich učí. Ak hľadáte jazykové školy, zobrazia sa nájdené kurzy zoradené podľa jazykových škôl, ktoré ich vyučujú.

• Ako si mám kurz kúpiť?
    • Kurz si kúpite priamo v škole, ktorá kurz ponúka. Je vhodné si kliknutím v detailnej informácii o kurze najskôr overiť voľné miesto v kurze alebo si miesto v kurze na týchto stránkach zarezervovať.

• Ako sa mám do kurzu prihlásiť?
    • V detailních informáciách o kurze si môžete miesto v kurze hneď zarezervovať. Následne potom čo najskôr kontaktujte školu a zapíšte sa, aby s vami naisto počítali.

• Ako mám zakúpený kurz vrátiť?
    • Pred vrátením už zaplateného kurzu si preštudujte obchodné podmienky jazykovej školy a obráťte sa so žiadosťou na vedenie školy.

• Ako získam bližšie informácie o kurze?
    • Pred telefonátom si zobrazte detailné informácie o kurze a zavolajte priamo do jazykovej školy. Informujte školu, ktoré informácie vám ako zákazníkovi v detaile kurzu chýbajú a opýtajte sa na ne. Upozornením na nedostatky pomôžete škole aj ďalším študentom, ktorí budú tú istú informáciu hľadať.

• Je moja rezervácia záväzná?
    • Rezervácia je nezáväzná, kým kurz nezaplatíte. Ale nie je seriózne si rezervovať kurz, ak to nemyslíte so štúdiom vážně.

• Ako využiť odkladanie kurzov (kliknutie na hviezdičku)?
    • Keď vyberáte z viacerých kurzov, oplatí sa si ich odložiť viac a potom ich medzi sebou porovnať, zavolať si do škôl a až po tom sa finálne rozhodnúť, do ktorého kurzu nastúpite.