Jazyková škola Helen Doron English Nové Zámky

Informácie o pobočke

Jazyková škola Nové Zámky

Pred viac ako 30 rokmi lingvistka a pedagogička Helen Doron urobila zásadný prevrat vo vyučovaní angličtiny ako cudzieho jazyka pre malé deti vyvinutím metódy, ktorá napodobňuje spôsob, akým sa bábätká učia svoj materinský jazyk. Špeciálne vyškolené učiteľky robia učenie zábavným a ľahkým.

Angličtina metódou Helen Doron stojí na čele inovatívnych vzdelávacích systémov poskytujúcich programy a kvalitné vzdelávacie materiály pre bábätká, deti a tínedžerov od 3 mesiacov do 19 rokov po celom svete. Helen Doron English je medzinárodnou vzdelávacou franšízou s viac ako 1 000 vzdelávacími centrami v 37 krajinách a stále rastie.

Čo sa o nás píše v médiách

Autorka unikátnej metódy Helen Doron: Anglicky naučila už 2 milióny detí
V jednoduchosti je krása! Podľa tohto motta učia deti na špeciálnych kurzoch angličtinu. Bez stresu, bifľovania a zábavnou formou zvládnu to, s čím sa bežný človek v staršom veku pri výučbe cudzieho jazyka poriadne trápi.