IČ: 36846058 DIČ: 2022492021

Jazyková škola Skalica

Skalica 90901
Pplk. Pljušťa 26, 90901 Skalica

Ulica Pplk. Pljušťa je jediná ulica v Skalici, ktorá vedie priamo na železničnú stanicu. Škola sa nachádza oproti Odboru kriminálnej polície.

mkcentrumsk
YouTube kanál
www.mkcentrum.cz/sk
office@mkcentrum.sk
Poslať odkaz

Informácie o pobočke

Jazyková škola Skalica

Škola bola založená v roku 1990 ako jedna z prvých súkromných jazykových škôl v Českej a Slovenskej Federatívnej republike. Je členom asociácie jazykových škôl Českej republiky a na Slovensku je ako jediná na Záhorí vedená pod Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu.
Ponúkame kurzy pre verejnosť a firmy. Výučbu poskytujeme buď v skupinových ( od 2 do 6 študentov) alebo individuálnych kurzoch, a to prezenčne v škole alebo firmách alebo diaľkovo pomocou programu SKYPE. Vyučujeme angličtinu, nemčinu, španielčinu, taliančinu, francúzštinu, ruštinu, slovenčinu pre cudzincov, no vzhľadom na širokú bázu spolupracovníkov, dokážeme zorganizovať aj iné jazyky, ako napr. poľštinu alebo maďarčinu.
Kurzy vyučujú buď všeobecný jazyk alebo špecializovaný ( ekonomika, obchodná korešpondencia, technický jazyk a pod).

• Sme na trhu takmer 30 rokov.
  • Sme zaradení do siete škôl Ministerstva školstva, čomu predchádzal náročný a zložitý proces dokazovania kvality vzdelávania.
  • Spolupracujeme výlučne s učiteľmi, ktorí absolvovali vysokoškolské štúdium v danom jazyku. Veľa z našich lektorov je zároveň i prekladateľmi alebo tlmočníkmi, niektorí sú dokonca súdnymi prekladateľmi.
  • Spolupracujeme s dvomi anglickými lektormi, z ktorých jeden je priamo v škole a druhý vyučuje cez SKYPE. Obaja sú držiteľmi prestížneho certifikátu TEFL.
  • Spolupracujeme s dvomi ruskými lektorkami, z ktorých jedna je v škole a druhá vyučuje cez SKYPE. Obidve lektorky sú vysokoškolskými pedagogičkami.
  • Máme k dispozícii španielsku lektorku.

• Kopírka pre študentov
  • Multimediálne učebne
  • Prístup na internet pre študentov
  • Zapožičanie učebníc do kurzu