IČ: 45715874 DIČ: 2023104523

Jazyková škola Ružinov

Bratislava - Ružinov 82105
Čečinová 21a

Naša škola sa nachádza na prízemí administratívnej budovy spoločnosti MG KIBA. Parkovanie pre klientov je vyhradené pred budovou školy a vo dvore.

0948 781 888 (zápis a info)
www.smartskola.sk
menczerova@smartskola.sk
Poslať odkaz

Informácie o pobočke

Jazyková škola Ružinov

Sme moderná jazyková škola 9 rokov pôsobiaca v oblasti vyučovania cudzích jazykov a doučovania detí základných a stredných škôl v rozsahu jednotlivých predmetov ZŠ a SŠ.
Sídlime v tichej, veľmi dobre dostupnej lokalite Bratislava – Prievoz.
Naši klienti majú k dispozícii vyhradené parkovisko.
Výuka prebieha v 3 klimatizo­vaných učebňach.

Našim klientom ponúkame

• individuálne kurzy „One-to-one",
  • skupinové kurzy – max 6 študentov v skupine

Najlepšia investícia je investícia do vzdelania!
V S.M.AR.T.e je Váš cieľ aj naším cieľom a za Vašu investíciu Vám poskytneme :

• kvalitu
  • flexibilitu
  • profesionalitu

Náš spoločný cieľ je:

• SPECIFIC (špecifický / konkrétny) – presne identifikujeme Váš cieľ, čo umožní efektívne používanie cieľového jazyka
  • MEASURABLE (merateľný) – odporučíme najvhodnejšiu formu kurzu, ktorá presne splní Váš cieľ
  • ATTAINABLE (dostupný / dosiahnuteľný) – odporučíme najoptimálnejšiu intenzitu kurzu, aby ste mali Váš cieľ na dosah ruky
  • REAL (reálny) – vďaka moderným učebným materiálom sa stretávate iba s aktuálnymi témami z bežného a profesionálne­ho života
  • TIMELY (časový) – efektívne načasujeme Váš kurz, aby ideálne spĺňal Vašu časovú dostupnosť

• Kurz s občerstvením
  • Kurz v klimatizovanej učebni
  • Vlastné učebne
  • Zapožičanie učebníc do kurzu

Trolejbusom

Hlavnej vlakovej stanice trolejbusom č. 212 vystúpiť na zastávke Radničné námestie. Odtiaľ pešo popri Evangelickom kostole na ulicu Konopná a následne odbočiť v pravo na ulicu Čečinová.
Autobusovej stanice Mlynské nivy trolejbusom č. 202 vystúpiť na zastávke Brodná. Odtiaľ pešo po ulici Brodná prejsť na ulicu Mierová a popri Evangelickom kostole na ulicu Konopná a následne odbočiť v pravo na ulicu Čečinová.

Autobusom

č. 66 z Centrálneho trhoviska na zastávku Mierová. Pešo pokračovať po ulici Kaštieľska, a na druhej odbočke v ľavo na ul.Čečinová.

Autom

Po Prievozskej/Ga­garinovej smerom na Podunajské Biskupice. Na križovatke Gagarinova/To­mášikova odbočiť v pravo na Kaštieľsku, pokračovať rovno cez križovatku Kaštieľska/ Mierová a na tretej odbočke na Čečinovú.
Parkovanie je k dispozícii na vyhradenom parkovisku pred budovou, alebo v areálu školy.

ZÁPIS do kurzov prebieha priebežne počas celého roku.
Klienti sa môžu prihlasovať osobne priamo v našej škole, prípadne telefonicky text odkazu Záujem o kurz môžu prejaviť aj vyplnením "kontaktného formulára https://www.smar­tskola.sk/con­tact-page/