Skupinové (verejné) jazykové kurzy maďarčiny

Zoznam študentmi výborne hodnotených skupinových kurzov maďarského jazyka vyučovaných v celej SR. Tieto skupinové kurzy maďarčiny vyučujú kvalitné jazykovky - prečítajte si recenzie, referencie a hodnotenia jazykových škôl od ich študentov a vyberte si jazykový kurz, ktorý vyučuje jazyková škola, ktorú odporúčajú jej študenti.

Nájdený 1 kurz
mapa škôl detailný výpis zoznam
15 30 50 75 100
Poskytujeme stabilizovaný systém výučby. Učitelia využívajú výhody e-learningu a najnovšiu techniku vrátane interaktívnej tabule. Máme akreditáciu vykonávať štátne jazykové skúšky. Celkový počet poslucháčov v školskom roku je okolo 600.
Maďarčina
210 EUR za 1 rok výučby
Výučba v dňoch
Poobedný
Výučba prebieha 1x týždenne.
sleva na Stredný kurz maďarčiny pre verejnosť - mierne pokročilí: St
Datum zahájení Stredný kurz maďarčiny pre verejnosť - mierne pokročilí: St (Maďarčina, Košice)
Datum ukončení Stredný kurz maďarčiny pre verejnosť - mierne pokročilí: St (Maďarčina, Košice)
Délka jazykového kurzu Stredný kurz maďarčiny pre verejnosť - mierne pokročilí: St (Maďarčina, Košice)