Jazyková škola SPEAK

Poslať odkaz

Informácie o pobočke

Centrála Banská Bystrica

Jazyková škola SPEAK pôsobí na trhu jazykového vzdelávania už viac ako 19 rokov, je súčasťou siete škôl a predškolských zariadení Ministerstva školstva SR a členom Asociácie jazykových škôl SR. Základom úspechu nášho vzdelávacieho procesu je skupina kvalifikovaných zahraničných a slovenských lektorov – v našom tíme ich máme 50. Ponúkame výučbu anglického, nemeckého, francúzskeho, ruského, španielskeho, talianskeho jazyka a slovenského jazyka pre cudzincov.

Ďalšie pobočky a miesta výučby školy

Pobočka Zvolen (Zvolen)

Prečo s nami

• sme prípravným a skúškovým centrom Cambridge English Language Assessment a u nás v škole organizujeme aj samotné Cambridge skúšky
  • ako moderná európska jazyková škola zastávame vo vyučovaní komunikatívne metódy a techniky s cieľom naučiť našich študentov aktívne rozprávať v cudzom jazyku
  • Vo firmách s nami študuje viac ako 500 spokojných študentov, už niekoľko rokov vzdelávame zamestnancov vo firmách ako sú Železiarne Podbrezová, Úrad priemyselného vlastníctva SR, Tlačiarne BB a mnohé ďalšie
  • okrem firemného vzdelávania máme niekoľko stoviek študentov v celoročných kurzoch pre deti aj dospelých, vyučujeme v materských aj základných školách, máme približne 150 individuálne študujúcich klientov.
  • taktiež zabezpečujeme tlmočenia, preklady, letné tábory či zahraničné pobyty, ktorým sa každoročne teší množstvo spokojných študentov

• Bezbariérový prístup
  • Kurz v klimatizovanej učebni
  • Multimediálne učebne