Jazyková škola Venga! - osobné skúsenosti študentov

– osobné skúsenosti študentov

Posledné zaslané hodnotenia, recenzie, názory na výučbu, referencie a odporúčania od študentov, ktorí absolvovali jazykové kurzy školy Jazyková škola Venga! - Trnava

Jazyková škola Trnava

3 jazykové kurzy
Trnava 91701
Kollárova 34

vchod vedľa svadobného salónu, dole je zvonček, otvoríme Vám. Parkovanie buď pozdĺžne na Kollárovej ulici, alebo v nákupnom centre, ktoré je hneď cez cestu.

Viac o škole...

Hodnotenia lektorov / učiteľov: Jazyková škola Venga! (Jazyková škola Trnava)

Lektor jazykového kurzu - Veronika

Veronika

zakladateľka a hlavná lektorka jazykovej školy Venga! ,"MUSÍ" Vás naučiť rozprávať

Angličtina a španielčina sú mojou záľubou a vášňou. Mám radosť keď môžem to, čo viem, odovzdávať v Trnave mojim študentom a keď vidím, že ich naše hodiny bavia. Dosiahnuté výsledky sú tak pre mňa neustálou motiváciou pokračovať a zlepšovať sa.

V čem lektor vyniká

vymyslí akúkoľvek aktivitu, len aby študenti rozprávali

TOEFL test
štátna skúška z anglického jazyka
štátna skúška prekladateľská z anglického jazyka
štátna skúška z Business English
štátna skúška zo španielskeho jazyka
DELE C2

3 osobné skúsenosti študentov

Lektor jazykového kurzu - José

José

milý a priateľský prísutp znásobí vašu chuť učiť sa jazyky

José sa narodil v Granade, v Španielsku. Na Slovensko prišiel pred dvoma rokmi a stále sa mu tu páči, teraz o to viac, že môže zdieľať svoj jazyk so stále viac a viac študentami. Na jeho hodinách sa dozviete veľa aj o Španielsku a zvykoch, či spôsobe života španielov. Zároveň budete počuť autentický prízvuk priamo z Andalúzie.

V čem lektor vyniká

na hodinách má skutočný záujem o študentov, cítite sa preto skôr ako s kamarátom na káve

Vzdelanie a prax

v Španielsku študoval financie, ako lektor získal skúsenosti najmä vo Venga!

8 osobných skúseností študentov

Lektor jazykového kurzu - Daynier

Daynier

kubánsky lektor s najdlhšou praxou u nás

Daynier sa narodil na Kube, kde sa od malička učil mať rád nielen školu, ale aj šport a dobrú hudbu.Na Kube vyštudoval priemyselné inžinierstvo a ako učiteľ vyučoval aj anglický jazyk. Od roku 2011 žije a pracuje na Slovensku, učí španielčinu a angličtinu, čo ho veľmi teší, lebo mu to pripomína časy, keď žil a pôsobil ako pedagóg na Kube.

V čem lektor vyniká

dôsledný prístup, najmä pri príprave na maturitu, či iné skúšky. Zaujímavý kubánsky prízvuk, o ktorom sa hovorí, že keď rozumiete Kubáncovi, už budete rozumieť každému. Tiež sa na hodinách dozviete veľa o Kube.

Vzdelanie a prax

výuke cudzích jazykov sa venoval už na Kube. V jazykovej škole Venga! pôsobí už 8 rokov

2 osobné skúsenosti študentov

Aktuálne počty kurzov a jazykových škôl v Trnave a celej SR