Online kurzy španielčiny

Online kurzy španielčiny

Zoznam online jazykových kurzov španielčiny, ktoré majú zázemie v rôznych mestách SR. Ide o diaľkovú výuku španielčiny cez internet (Skype, Facetime...) s lektorem alebo o e-learningové texty, audio a videa pre samoštúdium. Prečítajte si recenzie, referencie a hodnotenia týchto kurzov od ich študentov a vyberte si jazykový kurz s pozitívnym hodnotením.

Nájdený 1 kurz
mapa škôl detailný výpis zoznam
15 30 50 75 100
Individuálny alebo skupinový kurz španielčiny online. Moderná forma výučby, ktorá Vám umožní učiť sa cudzí jazyk z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie.
Španielčina
15 EUR / 60 minút
Podľa dohody
Podľa dohody so študentom