Jazykové štúdium nemčiny v zahraničí

Jazykové štúdium nemčiny v zahraničí

Zoznam jazykových škôl a agentúr v celej SR sprostredkujúcich kvalitné štúdium nemčiny v zahraničí na jazykových, stredných či vysokých školách. Kvalitu každej jazykovej školy alebo agentúry hodnotia jej klienti, ktorí vypĺňajú naše nezávislé formuláre - prečítajte si recenzie, referencie a hodnotenia jazykových škôl a agentúr a vyberte si jazykovú školu alebo agentúru s pozitívnym hodnotením.

Nájdené 3 školy
mapa škôl detailný výpis zoznam
15 30 50 75 100
štúdium nemčiny v zahraničí: Jazyková škola Jazyková škola SPEAK Centrála Banská Bystrica Banská Bystrica
www.speak.sk | tel.: +421904407407 (riaditeľ)
Kuzmányho 15068/19

Banská Bystrica

Škola nemá zverejnené jazykové kurzy, pre ďalšie informácie o kurzoch kontaktujte školu.

štúdium nemčiny v zahraničí: Jazyková škola BS SCHOOL jazyková škola Pobočka Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom
www.bsschool.sk | tel.: +421 902 895 222
Okružná 150/39

Dubnica nad Váhom