Výučba španielčiny v Trenčianskom kraji

Výučba španielčiny v Trenčianskom kraji

Zoznam jazykových škôl v Trenčianskom kraji ponúkajúcich kvalitnú výučbu kurzov španielčiny. Kvalitu každej jazykovej školy a jej výučby hodnotia jej študenti, ktorí vypĺňajú naše nezávislé formuláre - prečítajte si recenzie, referencie a hodnotenia jazykových škôl a vyberte si jazykovú školu, ktorú odporúčajú jej študenti.

Nájdené 3 školy
mapa škôl detailný výpis zoznam
15 30 50 75 100
Výučba španielčina Trenčiansky kraj / Jazyková výučba v Trenčianskom kraji: Jazyková škola BS SCHOOL jazyková škola Pobočka Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom
www.bsschool.sk | tel.: +421 902 895 222
Okružná 150/39

Dubnica nad Váhom

Škola nemá zverejnené jazykové kurzy, pre ďalšie informácie o kurzoch kontaktujte školu.

Výučba španielčina Trenčiansky kraj / Jazyková výučba v Trenčianskom kraji: Jazyková škola LAREMIA The Power of Languages Centrála Prievidza Prievidza
www.laremia.sk | tel.: 0948228435
Gustáva Švéniho 2671/3E

Prievidza