Výučba taliančiny v Bratislave

Výučba taliančiny v Bratislave

Zoznam jazykových škôl v Bratislave ponúkajúcich kvalitnú výučbu kurzov taliančiny. Kvalitu každej jazykovej školy a jej výučby hodnotia jej študenti, ktorí vypĺňajú naše nezávislé formuláre - prečítajte si recenzie, referencie a hodnotenia jazykových škôl v Bratislave a vyberte si jazykovú školu, ktorú odporúčajú jej študenti.

Nájdených 5 škôl
mapa škôl detailný výpis zoznam
15 30 50 75 100
Výučba taliančina Bratislava / Jazyková výučba v Bratislave: Jazyková škola S.M.A.R.T. Jazyková škola Ružinov Bratislava - Ružinov
www.smartskola.sk | tel.: 0948 781 888 (zápis a info)
Čečinová 21a

Bratislava - Ružinov

Škola nemá zverejnené jazykové kurzy, pre ďalšie informácie o kurzoch kontaktujte školu.

Výučba taliančina Bratislava / Jazyková výučba v Bratislave: Jazyková škola Škola Taliančiny Centrála BA Bratislava - Staré Mesto
Na Vŕšku 2

Bratislava - Staré Mesto

Výučba taliančina Bratislava / Jazyková výučba v Bratislave: Jazyková škola Linguaforum Centrála Bratislava - Rača Bratislava - Rača