Firemná výučba nemčiny v Banskej Bystrici

Firemná výučba nemčiny v Banskej Bystrici

Zoznam jazykových škôl v Banskej Bystrici ponúkajúcich kvalitnú výučbu firemných kurzov nemčiny. Kvalitu každej jazykovej školy a jej firemné výučby hodnotia jej študenti, ktorí vypĺňajú naše nezávislé formuláre - prečítajte si recenzie, referencie a hodnotenia jazykových škôl v Banskej Bystrici a vyberte si jazykovú školu, ktorú odporúčajú jej študenti.

Nájdené 2 školy
mapa škôl detailný výpis zoznam
15 30 50 75 100
Firemná jazyková výučba nemčina Banská Bystrica: Jazyková škola Jazyková škola SPEAK Centrála Banská Bystrica Banská Bystrica
www.speak.sk | tel.: +421904407407 (riaditeľ)
Kuzmányho 15068/19

Banská Bystrica

Škola nemá zverejnené jazykové kurzy, pre ďalšie informácie o kurzoch kontaktujte školu.

Firemná jazyková výučba nemčina Banská Bystrica: Jazyková škola Lingua Academia Pobočka Banská Bystrica Banská Bystrica
www.lingua-academia.com | tel.: 0910661661
Kapitulská 4