– osobné skúsenosti študentov

Posledné zaslané hodnotenia, recenzie, názory na výučbu, referencie a odporúčania od študentov, ktorí absolvovali jazykové kurzy školy GERMANICA - Nitra

Jazyková škola Nitra

8 jazykových kurzov
Nitra 94901
Mostná 13

Priemyselné centrum - Ferenitka 3 poschodie Je potrebné zvoniť na zvonček s označením GERMANiCA.

Viac o škole...

Hodnotenia lektorov / učiteľov: GERMANICA (Jazyková škola Nitra)

Lektor jazykového kurzu - Mgr. Daša Geršiová

Lektor jazykového kurzu

Mgr. Daša Geršiová

Riaditeľka a konateľka jazykovej školy Germanica

Aktívne vyučuje 12 rokov. Je usmievavá, komunikatívna a veselá. Ako lektorka nemčiny pôsobila aj v zahraničí. Nemčinu vyučuje deti, dorast i dospelých, od jazykovej úrovne A0-C1. Pôsobila aj ako tlmočníčka, momentálne sa ale prevažne venuje učeniu. Je zakladateľkou jazykovej školy Germanica. Snaší sa povzniesť nemčinu a zbaviť ľudí predsudkov voči nej. Cez leto organizuje denný tábor s nemčinou pre deti od 5–12 r. a bezplatné hodiny konverzácie nazývané Deutscher Stammtisch .

V čem lektor vyniká

• orientovanosť na cieľ
  • má dlhodobé praktické skúsenosti z rôznych odborov nazbierané počas jej tlmočníckej praxe (strojníctvo, stavebníctvo, obchod…) ktoré vie v prípade potreby pretaviť do výučby
  • individuálny prístup