Výučba francúzštiny online

Výučba francúzštiny online

Zoznam jazykových škôl so sídlom v rôznych mestách SR ponúkajúcich kvalitnú výučbu online kurzov francúzštiny. Výučba prebieha cez internet s lektorem (Skype, Facetime...) alebo samoštúdiom - e-learningové texty, audio a video. Kvalitu každej jazykovej školy a jej online výučby hodnotia jej študenti, ktorí vypĺňajú naše nezávislé formuláre - prečítajte si recenzie, referencie a hodnotenia jazykových škôl a vyberte si jazykovú školu, ktorú odporúčajú jej študenti.

Nájdených 7 škôl
mapa škôl detailný výpis zoznam
15 30 50 75 100
Online štúdium francúzštiny: Jazyková škola MK JAZYKOVÉ CENTRUM SK, s.r.o. Jazyková škola Skalica Skalica
www.mkcentrum.cz/sk | tel.: 034 664 9197
Pplk. Pljušťa 26, 90901 Skalica

Skalica

Škola nemá zverejnené jazykové kurzy, pre ďalšie informácie o kurzoch kontaktujte školu.

Online štúdium francúzštiny: Jazyková škola Jazyková škola SPEAK Centrála Banská Bystrica Banská Bystrica
www.speak.sk | tel.: +421904407407 (riaditeľ)
Kuzmányho 15068/19

Banská Bystrica